Aktualności Przedszkole

Z okazji Dnia Przedszkolaka dzieci odwiedził wesoły klaun. Wszyscy się doskonale, a uśmiech nie zniknął z twarzy nikomu ani na chwilę. 

Uwaga!!!

Rodzice dzieci sześcioletnich
zapisanych do Przedszkola na 5 godz. dziennie.

Zajęcia w roku szkolnym 2016/2017 będą się rozpoczynały od godz. 8:00 do 13:00.

Życzymy wszystkim, aby rozpoczęte wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, udanego i bezpiecznego wypoczynku. Wielu fantastycznych przygód i spotkań z interesującymi ludźmi. Wróćcie  radośni, gotowi do podejmowania nowych wyzwań i kolejnych zadań.

 

 W dniu 13 czerwca odbył się w naszej placówce przedszkolny pokaz „Mam talent”, w którym wzięło udział kilkoro wspaniałych uczestników z różnych grup. Dzieciaki przedstawiły swoje umiejętności i uzdolnienia z pełnym zaangażowaniem. Należy również wspomnieć o wspaniałej widowni, która z ogromnym zapałem kibicowała swoim faworytom.Jury miało ogromny trud w ocenianiu wystąpień. Konkurs zakończył się wręczeniem nagród i dyplomów dla wszystkich uczestników. Wspaniały pokaz zaprezentowała Julia Mockiewicz z gr. Motylki, która zaprezentowała pokaz gimnastyki artystycznej i tym samym zdobyła serca jury oraz widowni zajmując I miejsce. II m-ce zajął Hubert Sprengel z gr. Pszczółki, który zaprezentował pokaz jazdy motorkiem przy jednoczesnym pokonywaniu przeszkód. III m-ce zajęła Ida Rzewuska z gr. Biedronki, która zaśpiewała piosenkę „Bursztynek”. Wyróżnienia za śpiew powędrowały do Olgi Mierzwińskiej z gr. Mrówki oraz Natalii Lorych z gr. Biedronki.

Wszystkim uczestnikom bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w odkrywaniu swoich talentów!

10 czerwca gościliśmy w przedszkolu Teatr "Duet"z przedstawieniem"Wilk i zajac w mieście". Bajka humorystyczna, dynamiczna, interaktywna. Głównym mottem spektaklu jest dewiza: ruch to zdrowie. Propaguje zdrowy styl życia, sport, zdrowe odżywianie się oraz przedstawia kilka głównych zabytków Warszawy.

Miło nam poinformować,że Olga Mierzejewska z grupy "Mrówki" zajęła I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Szczęśliwa rodzina,szczęśliwy dom" zorganizowanym przez Starostwo Gminy Pruszcz Gdański. GRATULUJEMY :)

 

 

 

Informujemy, że od dnia 06.06.2016 r. w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borkowie będą do pobrania umowy o świadczenie usług przez  Przedszkole.

Rodzice zobowiązani są do oddania podpisanych umów (2 egz.) do dnia 31.07.2016 r.

Niezłożenie w terminie podpisanej umowy będzie rozumiane jako rezygnacja rodziców ze świadczeń usług przez Przedszkole i wiąże się ze skreśleniem dziecka z listy przyjętych do Publicznego Przedszkola w Borkowie.

Włączamy wyobraźnię, chwytamy fantazję za rękę i ruszamy w zaczarowany świat bajek!!! Powitała nas Królewna Elza z Frozen. Przebrani zostaliśmy za bajkowe postacie.Szalona Myszka Mini i porwała nas do tysiąca zabaw. Podziurawiliśmy ser gigant, Odwiedziliśmy Pocahontas, która nauczyła nas strzelać z łuku i rzucać podkową. Spiderman pokazał jak pływać w mini łódeczkach. Nie zabrakło również dmuchanej zjeżdżalni. Ależ to była szalona zabawa :)

Strona 1 z 4

Dodatkowe informacje