Z życia świetlicy 2016/2017

Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się świetnie i słuchanie ich wykonań było wielką przyjemnością.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce – Antonina Ustowska z kl. IIE

II miejsce – Antonina  Konkolewska z kl. IA

III miejsce – Julia  Andruszczak kl. IA

Gratulujemy!

25 kwietnia 2017r odbył się międzyświetlicowy konkurs recytatorski „Przygody zwierząt w wierszach polskich autorów”. W konkursie zorganizowanym przez ZKPiG nr 6 w Gdańsku naszą szkołę reprezentowali:

Lena Plaga kl. II a

Bartosz Tomaszewski kl. I a

Filip Żmuda-Trzebiatowski kl. III a

 Wszyscy otrzymali nagrody. Wyróżnienie zdobył Filip Żmuda Trzebiatowski kl. III a

 W miesiącu marcu wychowawcy świetlicy zespołu szkół w Rotmance zorganizowali Gminny Konkurs Świetlicowy pt. „Pisanka Wielkanocna”.

Uczniowie szkół z Borkowa oraz Łęgowa nadesłali bardzo pomysłowe i starannie wykonane prace plastyczne. Nagrody zostały przydzielone w trzech kategoriach: klasy 0-I, klasy II – III oraz praca przestrzenna.

Wyniki konkursu:

Klasa 0-I

I miejsce: Julia Andruszak klasa I, Borkowo

Klasa II-III

II miejsce: Lena Karkocka klasa II, Borkowo

III miejsce: Nikodem Kotkiewicz klasa II, Borkowo

Wyróżnienia:

Filip Żmuda Trzebiatowski klasa III, Borkowo

Prace przestrzenne:

II miejsce: Hanna Korzeniewicz klasa II, Borkowo

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Oto nagrodzone prace:

 

W dniu dzisiejszym organizator konkursu opublikował wyniki.

 I miejsce – Julia Andruszak kl. I a

II miejsce – Hanna Kluz kl. II a

III miejsce – Lena Karkocka kl. II a

 Wyróżnienia:

Nicola Orlewicz kl. III d

 

Organizator konkursu opublikował wyniki.

-  w kategorii klas III:

I miejsce – Filip Żmuda – Trzebiatowski kl. III a

II miejsce – Bartosz Jędrusiak kl. III b

III miejsce – Nina Szatkowska kl. III b

- w kategorii klas II:

I miejsce – Radosław Domaros kl. II c

II miejsce – Oliwia Juchniewicz kl. II d

III miejsce – Grzegorz Tomczyk kl. II c

 

 

 

Gminny Konkurs Świetlicowy – Ozdoba Świąteczna

Warunki uczestnictwa:

- uczeń klasy I-III

- jeden uczestnik może wykonać tylko 1 pracę,

- ozdoba musi być wykonana samodzielnie,

- pracę podpisujemy: imię, nazwisko, wiek, klasa, szkoła.

 Technika pracy dowolna z możliwością wykorzystania techniki mieszanej.

  1. Prace dostarczyć do 21 grudnia (środa) do p. Żanety Łukaszewicz-Kuffel -  świetlica kl. III i II
  2. Kryteria ocen prac:

- oryginalność,

- pomysłowość,

- estetyka wykonania.

 Wyniku konkursu zostaną ogłoszone 5 stycznia 2017r.

 

 

 

Uczniowie w świetlicy pobijają świetlicowe rekordy, które są wpisywane w świetlicową księgę rekordów.

Dodatkowe informacje