2018.11.05-09 – TYDZIEŃ DLA NIEPODLEGŁEJ

W związku z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w naszej szkole zostały podjęte działania mające na celu upamiętnienie tak ważnego dla nas Polaków wydarzenia.

W dniach od 5 do 9 listopada mogliśmy szczególnie okazać patriotyczną postawę i aktywnie włączyć się do narodowego świętowania. Na dużych tablicach na szkolnym korytarzu uczniowie wpisywali „Za co kochają Polskę” oraz formułowali „100 życzeń dla Niepodległej”. Ponadto przez cały tydzień zorganizowane zostały stanowiska z krzyżówkami, zagadkami, rebusami o tematyce historycznej i patriotycznej.

Być Polakiem – znów brzmiało dumnie…

W roku szkolnym 2018/2019
w naszej szkole realizujemy programy i projekty edukacyjne

ZOBACZ

PLANY LEKCJI

PLAN LEKCJI - KL. I-III
aktualizacja w dniu 05.10.2018

PLAN LEKCJI - KL. IV-VII
aktualizacja w dniu 05.10.2018

BIP
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
GALERIA
EPUAP