2018.12.05 – DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

5 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona Szkoły. Cześć artystyczną przygotowali uczniowie z klasy II a, III b, IV a. Uczniowie tańczyli w rytm muzyki z Akademii Pana Kleksa. Został zaprezentowany układ gimnastyczki artystycznej. Kiedy zgasło światło fluoroscencyjny pokaz towarzyszył recytacji wiersza „Tańcowała igła z nitką”. Uczniowie dowiedzieli się ciekawostek z życia Jana Brzechwy, mogli wymienić swoje ulubione wiersze autorstwa naszego patrona. Wszyscy zostali zaproszeni do śpiewu i pokazywania ruchów towarzyszących przy piosence „Księżyc raz odwiedził staw”.

W tym dniu zostały też rozdane nagrody w konkursach:

Szkolny Konkurs Literacki „O pióro Jana Brzechwy”,

Szkolny konkurs Plastyczny „Utwory Jana Brzechwy”,

Szkolny Konkurs Plastyczny „Motywy z twórczości Jana Brzechwy”,

Szkolny Konkurs „Prezentacja multimedialna w ramach projektu – Wychowanie przez czytanie”

W roku szkolnym 2018/2019
w naszej szkole realizujemy programy i projekty edukacyjne

ZOBACZ

PLANY LEKCJI

PLAN LEKCJI - KL. I-III
aktualizacja w dniu 05.10.2018

PLAN LEKCJI - KL. IV-VII
aktualizacja w dniu 05.10.2018

BIP
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
GALERIA
EPUAP