2019. 06.12 - WRĘCZENIE STYPENDIÓW ZA WYSOKIE WYNIKI W NAUCE ORAZ OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Dnia 12.06.2019r. w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Wiślince wręczone zostały uczniom gminy Pruszcz Gdański stypendia motywacyjne za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Wśród stypendystów naszej gminy są uczniowie naszej szkoły.

Stypendia za wyniki w nauce otrzymali:

Hanna Tofil IVa , Julia Firadza IVa, Zofia Surus klasa IVa, Maciej Król IVa, Amelia Bujnowicz IVa, Aleksandra Fedorowicz IVb, Anita Butowska IVb, Aleksander Gawrysiak IVb, Laura Kaniak IVb, Kamil Sadowski Va, Franciszek Żurawicz Va, Blanka Poślada Va, Michał Matusiak Va, Błażej Siennicki Va, Filip Żmuda- Trzebiatowski Va,, Aleksandra Kanarek Va, Maria Narowska, Cecylia Daszuta Vb, Julia Krzymińska Vc, Adrian Morawski Vc, Nikola Dobrowolska Vc , Dominika Kruszyńska VI, Zofia Hajduk VI, Karolina Klim VI, Emilia Król VIIa, Emilia Skawińska VIIa, Martyna Zawodnik VIIa, Agata Popek VIIa, Amelia Maksymowicz VIIa, Konrad Sząszor VIIa, Alicja Kaczorowska VIIb.

Stypendia sportowe otrzymali:

Maja Wszelaka z klasy IVc, Wiktoria Białek z klasy Vc, Szymon Dziedzia z klasy Vc, Franciszek Żurawicz z klasy V a, Laura Korniluk z klasy V c, Laila El Kady z klasy VI, Karolina Klim z klasy VI, Szymon Kruczyński z klasy VIIa, Paulina Plewa z klasy VI, Maria Narowska z klasy V b, Aleksander Gawrysiak z klasy IV b, Lena Doroszewska z klasy IV b

Gratulujemy!

W roku szkolnym 2019/2020
w naszej szkole realizujemy programy i projekty edukacyjne

ZOBACZ

PLANY LEKCJI

PLAN LEKCJI
obowiązuje od 25.03.2020 r.

klasy I-III

klasy IV-VIIIPLAN LEKCJI
obowiązuje od 10.02.2020 r. (archiwum)BIP
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
GALERIA
EPUAP