2019.01.11 - WYKŁADY NA POLITECHNICE GDAŃSKIEJ W RAMACH PROJEKTU PAD

Kolejny raz uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w wykładach na Politechnice Gdańskiej w ramach projektu Polska Akademia Dzieci.

Dzieci wysłuchały wykładu Młodego Naukowca, który opowiadał o Kosmosie i pokazywał piękne zdjęcia Kosmosu. Drugi wykład Dorosłego Naukowca miał tytuł “ Po co ludzie budują miasta, czyli co to jest urbanistyka “. Uczniowie mogli podziwiać zdjęcia największych i najpiękniejszych miast świata. Oba wykłady bardzo się naszym uczniom podobały.

W roku szkolnym 2018/2019
w naszej szkole realizujemy programy i projekty edukacyjne

ZOBACZ

PLANY LEKCJI

PLAN LEKCJI - KL. I-III
aktualizacja w dniu 05.10.2018

PLAN LEKCJI - KL. IV-VII
aktualizacja w dniu 05.10.2018

BIP
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
GALERIA
EPUAP