2019.02.05 - IX POWIATOWY KONKURS CZYTELNICZY

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Czytelniczym pt. „Z książką na Ty”. Pierwszy etap konkursu odbył się w dniach 5- 7 lutego br. w Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Pruszczu Gdańskim.

Do konkursu Pięknego Czytania zgłosiło się 102 uczniów z 17 szkół podstawowych powiatu gdańskiego. Naszą szkołę reprezentowali Joanna Bielska, Blanka Stańczak, Bartosz Tomaszewski, Hanna Tofil, Maria Narowska oraz Emilia Król.

W kategorii swoich klas miejsca na podium zajęli:

kl. III - Bartosz Tomaszewski - II miejsce

kl. IV - Hanna Tofil - III miejsce

kl. V - Maria Narowska - II miejsce

kl. VII - Emilia Król - III miejsce

Drugi etap konkursu - test wiedzy z podanych lektur - odbędzie się w marcu 2019 r.

Relacja z wydarzenia:

http://pruszczgdanski.naszemiasto.pl/artykul/prusz...

W roku szkolnym 2018/2019
w naszej szkole realizujemy programy i projekty edukacyjne

ZOBACZ

PLANY LEKCJI

PLAN LEKCJI - KL. I-III
aktualizacja w dniu 05.10.2018

PLAN LEKCJI - KL. IV-VII
aktualizacja w dniu 05.10.2018

BIP
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
GALERIA
EPUAP