2019.02.07 - SZKOLENIE „JESZCZE 5 MIN I WYŁĄCZAM”

W środę 7 lutego w naszej szkole odbyło się szkolenie dla rodziców i wychowawców z zakresu e-uzależnień „Jeszcze 5 minut i wyłączam”, które poprowadził pan Jakub Ubych, który jest ekspertem w dziedzinie cyberprzemocy. Podczas 45 minutowego spotkania pan Jakub starał się przekazać jak najbardziej aktualną wiedzę na temat zachowań związanych z Internetem wśród młodzieży ze szkół w województwie pomorskim. Rodzice i wychowawcy mogli poznać narzędzia do oceny uzależnienia, dowiedzieć się o realnych zagrożeniach związanych z korzystaniem z sieci, a także zapoznać się z narzędziami zapewniającymi bezpieczeństwo. Dzięki temu będziemy mogli rozpoznać cyberprzemoc i adekwatnie zareagować w oparciu o procedury i przepisy prawne.

Materiały z tego szkolenia możemy znaleźć na stronie Ośrodka Psychologiczno-Pedagogicznego RAZEM: http://www.cyberprzemocgdynia.pl/rodzice/

W roku szkolnym 2018/2019
w naszej szkole realizujemy programy i projekty edukacyjne

ZOBACZ

PLANY LEKCJI

PLAN LEKCJI - KL. I-III
aktualizacja w dniu 05.10.2018

PLAN LEKCJI - KL. IV-VII
aktualizacja w dniu 05.10.2018

BIP
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
GALERIA
EPUAP