2019.06.19 – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Dnia 19 czerwca 2019r. zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2018/2019. Po powitaniu obecnych gości pani wicedyrektor wręczyła najlepszym uczniom z klas IV- VII świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy za 100% frekwencję. Nagrodę Prymusa Szkoły odebrała uczennica klasy VII a Emilia Król, która osiągnęła najwyższą średnią ocen w szkole za rok szkolny 2018/2019 - 6,0 oraz uzyskała wysokie lokaty w konkursach szkolnych, gminnych i ogólnopolskich. Natomiast nagrodę w konkursie „Skok wzwyż” ufundowaną przez Radę Rodziców odebrała Weronika Pokrzywiec z klasy Vb. Wyróżnienie otrzymała: Oliwia Dul z klasy VII a. Potem obejrzeliśmy program artystyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Wszystkim uczniom życzymy słonecznych, bezpiecznych i udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

W roku szkolnym 2019/2020
w naszej szkole realizujemy programy i projekty edukacyjne

ZOBACZ

PLANY LEKCJI

PLAN LEKCJI
aktualizacja w dniu 30.09.2019BIP
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
GALERIA
EPUAP