2019.09.24 – OBCHODY EUROPEJSKIEGO DNIA JĘZYKÓW OBCYCH

Rozwijanie umiejętności językowych jest zarówno koniecznością, jak i prawem każdego z nas – takie jest jedno z najważniejszych przesłań Europejskiego Dnia Języków ustanowionego przez Radę Europy.

Celebrowanie tego dnia w naszej szkole stało się tradycją. Dziś uczniowie klas młodszych opowiadali o wybranym kraju europejskim swoim koleżankom i kolegom – podawali istotne informacje, zwroty grzecznościowe, prezentowali flagi, plakaty, zdjęcia oraz pamiątki z podróży. Dzieci dowiedziały się m.in. co to jest Union Jack, gdzie można zobaczyć rozległe pola różnobarwnych tulipanów i wiatraki, kim jest Leprikon, gdzie stoi krzywa wieża i wiele innych ciekawostek.

Tego dnia na lekcjach uczniowie obejrzeli także prezentacje o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

Dziś jeszcze lepiej rozumiemy dlaczego warto uczyć się języków obcych.

W roku szkolnym 2019/2020
w naszej szkole realizujemy programy i projekty edukacyjne

ZOBACZ

PLANY LEKCJI

PLAN LEKCJI
obowiązuje od 10.02.2020 r.BIP
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
GALERIA
EPUAP