2019.11.27-28 – Wychowanie komunikacyjne

W środę i czwartek (27, 28 listopada) w naszej szkole odbył się cykl zajęć w ramach programu "Wychowanie komunikacyjne". Zajęcia były bezpłatne, finansowane w ramach budżetu Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej. Uczestnikami były klasy czwarte i piąte. W trakcie warsztatów, które objęły dwie godziny lekcyjne dla każdej klasy, uczniowie zapoznali się z ogólną wiedzą dotyczącą komunikacji miejskiej, taryfą usług oraz najnowszymi nowinkami technicznymi. Dodatkowo kształtowane były umiejętności korzystania z rozkładów jazdy oraz poruszane kwestie bezpieczeństwa i zasad korzystania z komunikacji miejskiej.

W roku szkolnym 2019/2020
w naszej szkole realizujemy programy i projekty edukacyjne

ZOBACZ

PLANY LEKCJI


obowiązuje od 04.05.2020 r.

klasy I-III (aktualizacja 01.06.2020)

klasy IV-VIIIPLAN LEKCJI
obowiązuje od 10.02.2020 r. (archiwum)BIP
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
GALERIA
EPUAP