2019.12.16 - ZAJĘCIA Z AKCJI "DZIECI UCZĄ RODZICÓW"

#DzieciUcząRodziców Wszystkie klasy 1-3 w naszej szkole biorą udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej objętą honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej „Dzieci uczą rodziców’. Celem akcji jest m.in. zwiększenie poziomu bezpieczeństwa wśród najmłodszych, popularyzacja postaw proekologicznych czy promocja aktywnego i zdrowego trybu życia, a także zachęcenie dzieci do rozmowy z rodzicami na tematy, które były przedmiotem zajęć. W grudniu odbyły się zajęcia „Pomocne serce”. Wszyscy uczniowie potwierdzili, że pomaganie to ważna sprawa. A po zajęciach w domach odbyły się rozmowy, dyskusje, rozważania, malunki na ten ważny temat. A już za miesiąc kolejna lekcja.

W roku szkolnym 2019/2020
w naszej szkole realizujemy programy i projekty edukacyjne

ZOBACZ

PLANY LEKCJI


obowiązuje od 04.05.2020 r.

klasy I-III (aktualizacja 01.06.2020)

klasy IV-VIIIPLAN LEKCJI
obowiązuje od 10.02.2020 r. (archiwum)BIP
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
GALERIA
EPUAP