2020.10.14 - Stypendia Wójta Gminy Pruszcz Gdański

14 października uczniowie i absolwenci naszej szkoły odebrali stypendia Wójta Gminy Pruszcz Gdański za wybitne wyniki w nauce.

Stypendyści to laureaci olimpiad i konkursów na szczeblu ogólnopolskim, a także finaliści konkursów przedmiotowych, organizowanych przez kuratorium oświaty z wysoką średnią ocen (co najmniej 5,5 w przypadku klas IV-VI; 5,3 w przypadku klas VII – VIII; 4,8 w przypadku szkół ponadpodstawowych). Stypendia „artystyczne” otrzymują laureaci konkursów na szczeblu wojewódzkim ze średnią ocen jak w kategorii opisanej wyżej.

Stypendia otrzymali: Jakub Stępak, Maja Zawodnik, Maciej Juniewicz, Olga Mierzwińska, Bartosz Tomaszewski, Julia Firadza, Emilia Skawińska, Franciszek Karpiński, Agata Popek, Emilia Król, Weronika Dębska i Amelia Bujnowicz, Amelia Maksymowicz, Julia Krzymińska, Laura Kaniak, Filip Żmuda – Trzebiatowski i Nikola Dobrowolska.

http://polnocna.tv/vid/26255-gmina-pruszcz-gdanski...

Zdjęcia - https://www.facebook.com/gminapruszczgdanski


W naszej szkole realizujemy programy i projekty edukacyjne

ZOBACZ

PLANY LEKCJI


Plan lekcji dla klas IV-VIII podczas nauczania zdalnego

>>pobierz<<

kolor czerwony - wideokonferencja

kolor czarny - praca w Classroom


Plan lekcji podczas nauki stacjonarnej:

obowiązuje od 07.09.2020 r.

klasy I-III

klasy IV-VIII


BIP
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
GALERIA
EPUAP