AKCJA „NIE JEST KOLOROWO”

W październiku w naszej szkole odbyła się zbiórka przyborów szkolnych w ramach akcji „Nie jest kolorowo”. Tym samym nasza szkoła kolejny już raz włączyła się w działania Stowarzyszenia Traugutt z Pruszcza Gdańskiego, które pomaga polskim dzieciom mieszkającym za naszą wschodnią granicą. Relację ze zbiórki i pakowania zebranych pomocy można oglądać na FB Stowarzyszenia.
Wszystkim którzy włączyli się w akcję baaaardzo dziękujemy.

W ramach podziękowania Stowarzyszenie Traugutt przekazało naszej szkole dyplom oraz kartki pocztowe z rysunkami dzieci z Kresów. Niedługo nasi uczniowie wyślą pozdrowienia do swoich rówieśników zza wschodniej granicy.

W roku szkolnym 2019/2020
w naszej szkole realizujemy programy i projekty edukacyjne

ZOBACZ

PLANY LEKCJI

PLAN LEKCJI
aktualizacja w dniu 30.09.2019BIP
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
GALERIA
EPUAP