BEZPIECZNI W POBLIŻU BUDOWY

W związku ze zbliżającą budowa drogi DW nr 222 Gdańsk-Starogard Gdański w naszej szkole 8 czerwca zorganizowana została akcja edukacyjna dla klas 0-4.

Podczas godzinnego spotkania z wesołą Zebrą Drogową i Pracownikiem Budowy, dzieci uczyły się jak bezpiecznie przejść przez ulicę, dlaczego warto nosić odblaski i z jakimi zagrożeniami wiąże się wejście na plac budowy. Spotkania w ramach ogólnopolskiej kampanii społeczno-edukacyjnej „Bezpieczni w pobliżu budowy” organizowane są przez firmę SKANSKA w placówkach zlokalizowanych w pobliżu prowadzonych przez nią budów.

W roku szkolnym 2018/2019
w naszej szkole realizujemy programy i projekty edukacyjne

ZOBACZ

PLANY LEKCJI

PLAN LEKCJI - KL. I-III
aktualizacja w dniu 05.10.2018

PLAN LEKCJI - KL. IV-VII
aktualizacja w dniu 05.10.2018

BIP
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
GALERIA
EPUAP