UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Jak co roku o tej porze spotkaliśmy się, aby odebrać szkolne świadectwa oraz nagrody za całoroczną pracę.

Po powitaniu obecnych gości nastąpiło uroczyste przekazanie pocztu sztandarowego klasie V i ślubowanie szóstoklasistów.

Następnie pani Dyrektor wręczyła uczniom klas VI świadectwa. Potem zostały wręczone świadectwa najlepszym uczniom z klas IV-V.

Nagrodę Prymusa Szkoły odebrała uczennica VI a Jagoda Burzyńska, która osiągnęła najwyższą średnią ocen w szkole za rok szk. 2016//2017 - 6,0. Natomiast nagrodę w konkursie „Skok wzwyż” ufundowaną przez Radę Rodziców odebrał Sambor Seredyński z klasy VI b. Wyróżnienia otrzymali: Zofia Socha z klasy IV b i Iza Osmólska z klasy VI a.

„Każdy z nas współtworzył naszą szkołę, sprawiał, że jest ona właśnie taka, a nie inna. Każdy z nas zostawia tu kawałek siebie”

Tymi słowami pożegnali się szóstoklasiści ze szkołą. Podziękowali nauczycielom i pracownikom za ich pracę i trud włożony w ich wychowanie oraz pożegnali się z koleżankami i kolegami z klas młodszych. Na zakończenie szóstoklasiści zatańczyli poloneza. Uczniom klas szóstych, którzy opuszczają naszą szkołę życzymy sukcesów w klasie VII, a w życiu - wytrwałego dążenia do spełnienia marzeń i wiary we własne siły.

Wszystkim uczniom życzymy słonecznych, bezpiecznych i udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

W roku szkolnym 2018/2019
w naszej szkole realizujemy programy i projekty edukacyjne

ZOBACZ

PLANY LEKCJI

PLAN LEKCJI - KL. I-III
aktualizacja w dniu 05.10.2018

PLAN LEKCJI - KL. IV-VII
aktualizacja w dniu 05.10.2018

BIP
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
GALERIA
EPUAP