Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Borkowie ogłasza nabór na stanowisko:

nauczyciel wspomagający

Nazwa i adres jednostki:

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Borkowie

80-180 Gdańsk, ul. Akacjowa 2

Tel. 058-306-52-71

Miejsce pracy: Publiczne Przedszkole w Borkowie

Termin rozpoczęcia pracy:zaraz

Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (K.N.)

Wymiar czasu pracy: 1 etat

Wymagania podstawowe:

  • Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym,
  • Znajomość pracy terapeutycznej,
  • Dodatkowe kwalifikacje: pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika, terapia osób z autyzmem,
  • Wobec kandydata nie toczy się postępowanie karne lub dyscyplinarne,

Wymagania dodatkowe:

  • Wysoka kultura osobista,
  • Operatywność, kreatywność, odpowiedzialność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, zdolność i otwartość na komunikowanie się w grupie pracowniczej i poza nią,
  • Umiejętność nawiązywania serdecznych kontaktów z dziećmi,
  • Zaświadczenie o odbytym kursie z pierwszej pomocy przedmedycznej,

Zakres obowiązków:

  • Pomoc i wsparcie nauczycielowi,
  • Opieka nad dzieckiem z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego,
  • Wykonywanie zadań wyłącznie pod kierunkiem nauczyciela,

Wymagane dokumenty:

  • Zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego
  • Dokumenty potwierdzające przygotowanie pedagogiczne oraz pozostałe wykształcenie

Dyrektor

Beata Jaworowska

W roku szkolnym 2018/2019
w naszej szkole realizujemy programy i projekty edukacyjne

ZOBACZ

PLANY LEKCJI

PLAN LEKCJI - KL. I-III
aktualizacja w dniu 05.10.2018

PLAN LEKCJI - KL. IV-VII

BIP
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
GALERIA
EPUAP