PLAN KONKURSÓW, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W SZKOLE

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Lp

Nazwa konkursu

Termin

1

Sportowy 4-bój LA klas I-III

maj/czerwiec

2

Szkolny konkurs plastyczny dla klas I- III ,,Pocztówka z wakacji”

koniec września

3 Bezpieczeństwo na lekcji wf- konkurs plastyczny klas IV- VIII wrzesień

4

Szkolny konkurs plastyczny dla klas I-III ,,Barwy jesieni”

październik

5

Rodzinny konkurs na najładniejszą dynię kl.I-VII

październik

6

Zdrowe śniadanie- konkurs fotograficzny klas IV- VIII

październik

7

Sportowy mistrz szkoły klas IV-VIII

październik

8

Konkurs o prawach dziecka - kl.I-III i kl. IV-VIII - etap szkolny

październik

9

Szkolny Konkurs Literacki "O pióro Jana Brzechwy” kl. IV – VIII

listopad

10

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania kl. II-VIII

listopad

11

Szkolny Konkurs Recytatorskidla klas I- III,,Patriotyzm w sercu dziecka”

listopad

12

Konkurs piosenki religijnej

22 listopada

13

Szkolny Konkurs Plastyczny

okl. I-III - “Utwory Jana Brzechwy”

okl. IV-VIII - “Motyw z twórczości Jana Brzechwy” - praca przestrzenna

listopad

14

Szkolny konkurs kolęd kl.I-VIII

grudzień

15

Rodzinny konkurs na najpiękniejszą bombkę połączony z akcją charytatywną na rzecz hospicjum kl.I-VIII

grudzień

16

Szkolny konkurs plastyczno – komputerowy dla kl. IV – VI

grudzień

17

Świetlicowy konkurs plastyczny “Płaszcz Pani Zimy”

grudzień

18

Mikołajkowy turniej sportowy klas IV- VIII

grudzień

19

Zimowa Olimpiada – kl.I-III

luty

20

Szkolny konkurs plastyczny dla klas I-III - “Kosz witamin”

luty

21

Szkolny Konkurs Ortograficzny kl. II – III

luty

22

Szkolny Konkurs Recytatorski

luty

23

Świetlicowy konkurs “Kółko i krzyżyk”

luty

24

Szkolny Konkurs Ortograficzny kl. IV – VIII

luty

25

Szkolny konkurs logopedyczno-plastyczny dla kl. I-III

luty

26

Szkolny konkurs piosenki angielskiej dla kl.IV-VIII

luty

2

Szkolny Konkurs Przyrodniczy kl. IV-VIII “Dzień Wody”

marzec

27

Szkolny Konkurs wiedzy o Gminie Pruszcz Gdański

marzec

28

Szkolny Konkurs BRD

marzec

29

Szkolnykonkurs plastyczny -Zakładka do książki - kl. I – III

marzec

30

Wymarzona lekcja wf- konkurs na scenariusz lekcji wf klas IV- VIII

marzec

31

Gminny Konkurs o Bezpieczeństwie

kl. II-III

25 marca

32

Szkolny Konkurs Mitologiczny kl. V – VIII

kwiecień

33

Turniej badmintona klas IV- VIII

kwiecień

34

Rodzinny konkurs na najładniejszą pisankę i palmę wielkanocną kl.I-VII

kwiecień

35

„Jem owoce i warzywa, to dobrze na mnie wpływa” – konkurs plastyczny

06 kwiecień

36

Szkolny konkurs przyrodniczy- turniej klas z okazji “Dnia Ziemi”

kwiecień

37

Szkolny konkurs czytelniczy

kwiecień

38

Szkolny konkurs matematyczny

dla klas II - III

20-25 kwietnia

39

Szkolny konkurs matematyczny

dla klas I

kwiecień

40

Konkurs ortograficzny kl. II – III – etap gminny

kwiecień

41

Gminny Konkurs Ortograficzny

kl. VII - VIII

29 kwietnia

42

Szkolny konkurs piosenki dziecięcej klasy I-III

maj

43

Szkolny konkurs matematyczny

kl. IV – VIII

maj

44

Szkolny Konkurs Literacki “Myślę, więc piszę” kl.IV-VIII

maj

45

Szkolny konkurs informatyczny “Mistrz klawiatury” kl. IV-VIII

maj

46

Egzamin na kartę rowerową

koniec maja

47

Konkurs religijny “Żywoty świętych”

zgodnie

z rokiem liturgicznym

48 Szkolny konkurs wiedzy z języka angielskiego dla klas II-III 11-12 maja
49 Rowerowy Maj klasy IV-VIII maj
50 Rowerowy Maj I-III maj
51 Bajka matematyczna - konkurs dla klas IV, V

W roku szkolnym 2019/2020
w naszej szkole realizujemy programy i projekty edukacyjne

ZOBACZ

PLANY LEKCJI


obowiązuje od 04.05.2020 r.

klasy I-III (aktualizacja 01.06.2020)

klasy IV-VIII



PLAN LEKCJI
obowiązuje od 10.02.2020 r. (archiwum)



BIP
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
GALERIA
EPUAP