Projekty, programy i akcje zewętrzne realizowane w szkole

Lp.

Tytuł projektu, programu, akcji zewnętrznej

Nazwa organizatora

Imię i nazwisko odpowiedzialnego nauczyciela

Uczestniczące klasy

1.

Śniadanie daje moc!

Partnerstwo dla zdrowia

Monika Stamska

I-III

2.

Zaczytani

Fundacja Zaczytani

Małgorzata Garstka

I-VIII

4.

Adopcja Serca

Ruch Solidarności z Ubogimi Trzeciego Świata Maitri

Joanna Marchewka-Kąkol

I - VIII

5.

Serce za odwagę

Stowarzyszenie Pro Patria - Lokalni Patrioci; Stowarzyszenie Głos Bohatera

w szkole Joanna Marchewka-Kąkol

I - VIII

6.

Owoce i warzywa w szkole

Salvit

Anna Zdunek

I-III

7

Coode Weck

Ministerstwo Cyfryzacji

Anna Zdunek

I-III

8.

Światowy Dzień Książki

UNESCO

Ewa Mierzejewska

IV-VIII

9.

Akcja “Szkoło Pomóż i Ty”

Fundacja na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych Pomóż i Ty

Anna Kleina

I-VIII

10.

Akcja “Nie jest kolorowo”

Stowarzyszenie Traugutt

Anna Kleina

I-VIII oraz

Przedszkole

11.

Akcja ,,Jak nie czytam, jak czytam”

Redakcja “Biblioteka w szkole”

Jolanta Kąkol

Katarzyna Piechówka

VI

12.

V Ogólnopolska akcja ,,Przerwa na czytanie’’/ I międzynarodowa edycja

Biblioteka Pedagogiczna WOM w Gorzowie Wielkopolskim

Jolanta Kąkol

Katarzyna Piechówka

X

13.

Światełko dla hospicjum

Fundacja hospicyjna

Ewelina Ilnicka kl VI, VII

Katarzyna Piechówka IV, V

Emilia Bednarska VIII

IV - VIII

14.

Pola nadziei

Fundacja hospicyjna

Ewelina Ilnicka VI, VII

Katarzyna Piechówka IV, V

Emilia Bednarska VIII

IV - VIII

15.

SKS

Instytut Sportu

Dorota Korzeniewska-Stasiak

I-VIII

16.

Turniej Tymbarka

PZPN

Dorota Korzeniewska-Stasiak (nauczyciele wf)

I- V

17.

Trzymaj Formę

Inspektorat Sanitarny

Dorota Korzeniewska-Stasiak (nauczyciele wf)

VI-VIII

18.

Akcja Charytatywna- dla dzikich zwierząt

Fundacja Dziki Azyl-Centrum Pomocy

Dagmara Nowicka

IV-VIII

19.

Mali matematycy. Gdzie kryje się matematyka?

Uniwersytet Dzieci

Anna Zdunek

Ia

20.

“ MegaMisja”

Fundacja Orange

Magdalena Pikura

IIIb

21.

Akademia Dojrzewania Lactacyd

Adliner

Iwona Orzłowska

klasy IV-VIII(dziewczęta)

22.

Międzynarodowy Dzień Lotnictwa i Kosmonautyki- wycieczka do 49 Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim- kwiecień 2021

49 Baza Lotnicza w Pruszczu Gdańskim

Anna Makaruk + jeszcze jeden nauczyciel

świetlica klas 1-3

23.

Udział w Kampanii 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży

Women’s World Summit Foundation

Fundacja po DRUGIE - koordynator w Polsce

Emilia Bednarska

Monika Cybulska

Klasy I - VIII

24.

„Bieg po zdrowie”

Główny Inspektorat Sanitarny

Emilia Bednarska

Kl VI

25.

“Z kulturą mi do twarzy”

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny

Emilia Bednarska, Magdalena Czarnowska

Kl. IV-VIII

26.

Udział w projekcie “Dreams Stars with STEAM ( Science, Technology, Engineering and Mathematics)”

projekt Etwinning

Magdalena Grzegorek

w zależności od bloku tematycznego:

kl. Va, Vb, IVb na kółku matematycznym,

IVb,IVc, VIa, VIc na kodowaniu.

27.

“Praca projektowa, jak zrealizować projekt?”

Uniwersytet Dzieci

Magdalena Grzegorek

Vb na godz. wychowawczej

28.

“Tradycyjny Sad” - finalizacja projektu

BOŚ fundacja

Magdalena Grzegorek, Małgorzata Ciesielska-Bielawa

pomoc w sadzeniu drzew: Bartosz Gruszka

Vb, VIc

29.

Zdrowo i sportowo

Decathlon Polska

Monika Stamska

Ewelina Szmigielska - Syska

Małgorzata Garstka

klasy I - III

30.

Czytam sobie. Pierwsza klasa!

Szkoła Ucząca się CEO

Jadwiga Roman

Aleksandra Dec

Anna Zdunek

Ia,b,c

31.

“Praca projektowa, jak zrealizować projekt?”

Uniwersytet Dzieci

Dorota Korzeniewska-Stasiak

VIIc na godz. wychowawczej

32.

#SuperKoderzy - Poszukiwacze skarbów

Fundacja Orange

Leszek Kuszczyk

Katarzyna Piechówka

klasy czwarte

33.

“Kartka dla rodaka”

Stowarzyszenie Traugutt

Anna Kleina

IV-VIII

34.

“Lekcje z klasą. Jak odczytywać emocje”

Uniwersytet Dzieci

Bartosz Gruszka

IVa - godziny wychowawcze

35.

Deutsch Plus

Goethe Institut

Izabela Ebel

VII - VIII

36.

Lepsza Szkoła

GWO

Magdalena Grzegorek

Marzena Półtoranos

Joanna Goławska

Leszek Kuszczyk

IV-VIII


W naszej szkole realizujemy programy i projekty edukacyjne

ZOBACZ

PLANY LEKCJI


obowiązuje od 07.09.2020 r.

klasy I-III

klasy IV-VIII






BIP
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
GALERIA
EPUAP