KADRA SZKOŁY

Dyrektor: mgr Beata Jaworowska

Wicedyrektor: mgr Katarzyna Mąkinia
Wicedyrektor: mgr Magdalena Kukiełka

Nauczyciele w roku szkolnym 2020/2021

Wychowawcy klas I-III

I A

mgr Anna Zdunek

I B

mgr Aleksandra Dec

I C

mgr Jadwiga Roman

II A

mgr Małgorzata Garstka

II B

mgr Ewelina Szmigielska - Syska

II C

mgr Monika Stamska

III A

mgr Iwona Orzłowska

III B

mgr Magdalena Pikura

Wychowawcy klas IV-VIII

IV A

mgr Bartosz Gruszka

IV B

mgr Beata Wilk

IV C

mgr Agnieszka Berdowska – Kuhn

V A

mgr Małgorzata Leszczyńska – Nowotka

V B

mgr Magdalena Grzegorek

VI A

mgr Ewelina Ilnicka - Szczygieł

VI B

mgr Joanna Goławska

VI C

mgr Małgorzata Ciesielska – Bielawa

VII A

mgr Leszek Kuszczyk

VII B

mgr Joanna Harasimiuk

VII C

mgr Dorota Korzeniewska – Stasiak

VIII A

mgr Ewa Mierzejewska

VIII B

mgr Beata Fidler - Plichta

Nauczyciele przedmiotów i specjaliści:

mgr Emilia Bednarska

pedagog, etyka, edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Ciesielska-Bielawa Małgorzata

przyroda, biologia, fizyka

mgr Cybulska Monika

psycholog

mgr Czarnowska Magdalena

muzyka, plastyka

mgr Izabela Ebel

język niemiecki

mgr Fidler-Plichta Beata

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

mgr Agnieszka Gardzielewska

psycholog klas I-III

mgr Goławska Joanna

matematyka, informatyka

mgr Bartosz Gruszka

wychowanie fizyczne

mgr Magdalena Grzegorek

matematyka, wychowawca świetlicy

mgr Katarzyna Gutek

chemia

mgr Joanna Harasimiuk

język polski

mgr Ilnicka Ewelina

język angielski

mgr Bożena Jajeśniak

geografia, wychowawca świetlicy

mgr Anna Kleina

logopeda

mgr Jolanta Kąkol

bibliotekarz

mgr Hanna Kochanowska

język angielski, wychowawca świetlicy

mgr Dorota Korzeniewska - Stasiak

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

mgr Ewa Kulawiak

język angielski

mgr Leszek Kuszczyk

informatyka, matematyka,

mgr Małgorzata Leszczyńska - Nowotka

historia, wiedza o społeczeństwie

mgr Żaneta Łukaszewicz - Kufel

wychowawca świetlicy, socjoterapia

mgr Makaruk Anna

wychowawca świetlicy

mgr Joanna Marcheka - Kąkol

religia

mgr Ewa Mierzejewska

język polski

mgr Agnieszka Mularczyk - Grzela

terapia pedagogiczna

mgr Dagmara Nowicka

nauczyciel wspomagający, rewalidacja

mgr Iwona Orzłowska

wychowanie do życia w rodzinie

mgr Katarzyna Piechówka

bibliotekarz

mgr Małgorzata Poniewierska

język polski

mgr Marzena Półtoranos

matematyka

mgr Beata Sienkiewicz

biologia

Ks. mgr Piotr Sasin

religia

Ks. mgr Dariusz Skrzypkowski

religia

mgr Anna Zdunek

technika


W naszej szkole realizujemy programy i projekty edukacyjne

ZOBACZ

PLANY LEKCJI


Plan lekcji dla klas I-III podczas nauczania zdalnego - obowiązuje od 18.01.2021r.

>>pobierz<<

Plan lekcji dla klas IV-VIII podczas nauczania zdalnego -obowiązuje od 15.02.2021

>>pobierz<<

kolor czerwony - wideokonferencja

kolor czarny - praca w Classroom


Plan lekcji podczas nauki stacjonarnej:

obowiązuje od 15.02.2021 r.

klasy I-III

obowiązuje od 15.02.2021 r.

klasy IV-VIII






BIP
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
GALERIA
EPUAP