Publiczne Przedszkole w Borkowie

Strona główna

Dzisiaj na tablicy

W dniach 19.02-23.02.2024 r. oraz 26.02-01.03.2024 r. w naszej placówce w ramach akcji charytatywnej ,, Od serca dla Oliwiera” będą organizowane warsztaty dla dzieci i rodziców połączone ze zbiórką funduszy na dalsze leczenie Oliwiera.

Zapisy na poszczególne warsztaty będą prowadzili organizatorzy przez dziennik elektroniczny. Ze względów organizacyjnych liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona- liczy się kolejność zgłoszeń.

 

 


Szanowni Państwo! 

Zbliża się czas rozliczeń z Urzędem Skarbowym i jak co roku jako podatnicy mamy możliwość przekazania 1,5% naszego podatku na wybraną organizację pożytku publicznego.

Zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie swojego 1,5% na leczenie i wsparcie byłego ucznia Naszej Szkoły Oliwiera Rejmusa, który walczy z chorobą nowotworową. 

Oliwier jest podopiecznym Fundacji BURSZTYNOWYM SZLAKIEM z Pruszcza Gdańskiego, która jest organizacją Pożytku Publicznego (posiada status OPP od roku 2014).  Z tytułu otrzymywanych odpisów Fundacja nie pobiera żadnych opłat manipulacyjnych ani nie przekazuje żadnych części wpłat na działania statutowe, co oznacza, że WSZYSTKIE zebrane środki będą do dyspozycji Oliwiera i jego Rodziców.

Dla Oliwiera taki dodatkowy budżet to szansa na na wyzdrowienie, na specjalistyczne leczenie na przyszłość.... 

Przekazanie 1,5 % podatku jest proste i nic nie kosztuje, wystarczy wpisać numer:

 KRS 0000434393 z dopiskiem "DLA OLIWIERA"

Wskazując Fundację Bursztynowym Szlakiem będzie Państwo współfinansować leki i indywidualne terapie, które nie są refundowane przez NFZ. Wspólnie zapewniamy pomoc materialną, rzeczową, socjalną dla całej Rodziny Oliwiera .

DZIĘKUJEMY!

Za Wasze wsparcie i wielkie serca!

 

Z wyrazami szacunku, 

Dyrektor Szkoły 

Beata Jaworowska

 

  

 

 

Aktualności