Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Borkowie

Strona główna

Dzisiaj na tablicy

 


PROGRAM „RODZINA LIVE”

 

Czym tak naprawdę jest rodzina? Jak tworzyć i pielęgnować zdrowe relacje rodzinne? Z czym mierzą się współcześni rodzice? Co daje i do czego zobowiązuje rodzicielstwo?

Na te pytania odpowiedzą eksperci z różnych dziedzin - psychologii, socjologii, historii, oraz praktycy - rodzice, dziadkowie, małżonkowie, dzieci i osoby młode w Programie „Rodzina LIVE!” już 5 października o godz. 18:00 w Studiu Fundacji Wiem i Umiem

Celem Studia Rodzina LIVE! jest stworzenie przestrzeni na dialog w tematach codziennych jak i tych trudniejszych dotyczących relacji rodzinnych, zdrowej komunikacji oraz rozwiązywaniu problemów i konfliktów. Wyjaśnimy mechanizmy psychologiczno-społeczne występujące podczas rozmowy i opiszemy je w szerszej, edukacyjnej perspektywie prorodzinnej. Projekt jest dofinansowany w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej “Po pierwsze Rodzina!” na rok 2021.

Program dotyczy cyklu 12 spotkań transmitowanych na żywo, które będą dostępne i zapisane na Facebooku i kanale YouTube. Celem jest przedstawienie zagadnień istotnych w kontekście potrzeb i problemów współczesnych rodzin. 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/841326746754465

 

Zachęcamy do polubienia nas na Facebooku oraz Instagramie, a także subskrypcji kanału na YouTube.

 

Facebook: https://www.facebook.com/rodzinanaplanie

 

YouTube: https://youtu.be/7ccl0g7-Muo

 

Instagram: https://www.instagram.com/rodzina_na_planie/

 

E-mail: rodzinanaplanie@gmail.com

 

 

 


 

Aktualności