Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Borkowie

Harmonogram konsultacji

 

HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

RODZICE SĄ PROSZENI O UMAWIANIE SIĘ Z NAUCZYCIELEM NA KONSULTACJE PRZEZ E-DZIENNIK

Z TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM

 

Imię i nazwisko nauczyciela, specjalisty

Pn./godz.

Wt./godz.

Śr./godz.

Czw./godz.

Pt./godz.

SALA

Beata Jaworowska

 

14.00-15.00

 

 

 

gabinet dyrektora

KatarzynaMąkinia

 

 

14.00-15.00

 

 

gabinet wicedyrektoraszkoły

Magdalena Kukiełka

 

15.45-16.15

 

 

7.45-8.15

gabinet wicedyrektoraprzedszkola

Magda Okrzes-Groszek

 

10.30 - 11.00

 

14.10-14.40 

 

s. 220

Ewelina Ilnicka-Szczygieł

7.00-7.30

 

 

 

7.00-7.30

s.110, s.130

Joanna Goławska

 

 

7.00-7.30             

7.00-7.30                 

 

s. 126 

Marzena Półtoranos

7.00- 7.30 

 

7.00-7.30 

 

 

s.126, s.125

Jadwiga Roman

 

 

15:45 - 16:45 

 

 

s. 207

Jolanta Sokołowska

 

 

7:00 - 8:00 

  

 

s. 130 

Izabela Ebel

 

7:00 - 7:30

 

 

7:00 - 7:30

s.129

Joanna Harasimiuk

7.00-7.30 

 

7.00-7.30

 

 

s.125, s.123

Żaneta Łukaszewicz- Kuffel

17.50 -18.50

 

 

 

 

świetlica kl. II-III

Joanna Marchewka- Kąkol

15.45-16.15

 

 15.00-15.30

 

 

s. 227, s.130

Iwona Orzłowska

 

 

16.45-17.15 

 7.00-7.30

 

s.227

Anna Zdunek

 

7.00-7.30 

16.45- 17.15 

 

 

s. 203 

Aneta Brocka - Rzeźnik

 

 

15.55 - 16.55

 

 

s. ciszy przy świetlicy

 

Agnieszka Ossowska

9:00-10:00

       

s. ciszy przy świetlicy

Magdalena Grzegorek

7.00-7.30

 

7.00-7.30

 

 

s. 129

Dorota Korzeniewska- Stasiak

 

 

15:45-16:45 

 

 

pokój trenerów

Monika Stamska

 

15:45 - 16:45 

 

 

 

s.219

Paulina Wiśniewska

15:00-16-00

 

 

 

 

pokój trenerów

Anna Drzewiecka

 

 

15.50-16.50

 

 

s.228

Sylwia Głodowska-Olszewska

 

7.00-7.30 

7.00-7.30 

 

 

wt- s.125śr- s. 130

Małgorzata Poniewierska

15.00- 16.00

 

 

 

 

sala ciszy przy świetlicy  klas 1

Beata Wilk

7.00-7.30 

 

 

 

7.00-7.30 

s. judo, s.110

Katarzyna Piechówka

7:00- 7:30

7:00- 7:30 

 

 

 

biblioteka

Justyna Banach-Załęska

 

 

15:00-16:00

 

 

biblioteka

Emilia Bednarska

7.00- 8.00

 

 

 

 

gab. pedagoga

Agnieszka Gardzielewska

 

15.30 - 16.30

 

 

 

gab. psychologa

Dorota Lewandowska

 

16:40-17:40

 

 

 

s.220

Sylwia Rycharska

11:00-12:00

 

 

 

 

sala ciszy w świetlicy  klas 1

Agnieszka Mularczyk-Grzela

 

17.00 - 18.00

 

 

 

sala

Angelika Kaczmarska

 

 

14.30-15.30

 

 

gab. psychologa

Aleksandra Dec

 

16.45 - 17.15

 

 

7.00 - 7.30

sala 203

Małgorzata Garstka

 

 

16.50 - 17.50

 

 

s. 219

Anna Nadratowska

 

10:00-11:00 

  

 

 

sala ciszy przy świetlicy  klas 1

Magdalena Pikura

 

 

 

16.45-17.45

 

s.227

Mariola Wojciechowska

 

12.00-13.00

 

 

 

sala ciszyw świetlicy klas I

Bożena Jajeśniak

 

7.00 - 8.00

 

 

 

stołówka

Marcin Szulc

7:00 -7:30

(co 2 tydz.)

 

7:00 -7:30

(co 2 tydz.)

 

 

129

Bartosz Gruszka

 

 

 

14:05-14:35

7:00 - 7:30

Pokój trenerów

Beata Fidler- Plichta

 

 

 

15.00-15.30

15.00-15.30

Pokój trenerów

Edyta Poniewierska

 

 

  

 

7:25 - 8:25(co 2 tydz.)

sala ciszy w świetlicy klas I

Magdalena Jankowska

 

7:00-7:30

15:55-16:25

 

 

s. 110

Aleksandra Sapielak-Martins

 

 

7:00-7:30(co 2 tydz.)

7:00-7:30(co 2 tydz.)

 

s. 110

Magdalena Przybyszewska

6.30-7.30(co 2 tydz.)

 

 

 

 

s.220

Dominika Matys

 

 

17:00-18:00

 

 

biblioteka

Beata Kozłowska

 

 

11.55-12.55

 

 

s.220

Małgorzata Mawa

 

6.30-7.30

 

 

 

 s.110

Regina Maciuszek

 

14.00-15.00

     

świetlica

Anna Kleina

 

7.00-7.30

  7.00-7.30  

gabinet logopedy