- Odwiedziny: 522494
- Do końca roku: 287 dni
- Do wakacji: 94 dni
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Borkowie
-
Statystyki
Harmonogram konsultacji
HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW
RODZICE SĄ PROSZENI O UMAWIANIE SIĘ Z NAUCZYCIELEM NA KONSULTACJE PRZEZ E-DZIENNIK Z TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM
Imię i nazwisko nauczyciela, specjalisty |
Pn./godz. |
Wt./godz. |
Śr./godz. |
Czw./godz. |
Pt./godz. |
SALA |
Beata Jaworowska |
|
10.00 -11.00 |
|
|
|
gabinet dyrektora |
Katarzyna Mąkinia |
|
|
14.00- 15.00 |
|
|
gabinet wicedyrektora szkoły |
Magdalena Kukiełka |
|
7.50-8.20 |
|
7.50-8.20 |
|
gabinet wicedyrektora przedszkola |
Agnieszka Ossowska |
|
|
|
10:00- 11:00 |
|
s.007 |
Joanna Goławska |
|
7.00-7.30 |
|
7.00-7.30 |
|
s.126 |
Joanna Harasimiuk |
7.00- 7.30 |
7.00-7.30 |
|
|
|
s.125 |
Marzena Półtoranos |
7.00-7.30 |
7.00-7.30 |
|
|
|
s.005 |
Emilia Bednarska |
|
|
|
|
7.00 - 8.00 |
g. pedag. |
Monika Stamska |
15.50- 16.50 |
|
|
|
|
s.219 |
Edyta Poniewierska |
|
|
|
11.10- 12.10 |
|
s.007 |
Małgorzata Poniewierska |
|
|
|
|
10.00- 11.00 |
s.007 |
Aneta Brocka- Rzeźnik |
|
|
|
15.45- 16.45 |
|
gabinet 222 |
Izabela Ebel |
|
7.00-7.30 |
|
7.00-7.30 |
|
s. 16 |
Jolanta Sokołowska |
|
|
|
7.00- 7.30 |
7.00- 7.30 |
s.130 |
Ewelina Ilnicka-Szczygieł |
|
7.00-7.30 |
|
7.00-7.30 |
|
s. 110 |
Hanna Kochanowska |
|
7.00 -7.30 |
|
|
15.00 -15.30 |
s. 223 |
Dorota Korzeniewska-Stasiak |
14.50- 15.20 |
7.40 - 8.10 |
|
|
|
pokój nauczycieli wf |
Marcin Gryc |
|
12.10 - 13.10 |
|
|
|
pokój nauczycieli wf |
Magdalena Grzegorek |
|
|
14.05- 15.05 |
|
|
s.129 |
Małgorzata Garstka |
|
|
17.00 -18.00 |
|
|
s. 219 |
Anna Zdunek |
7.00- 7.30 |
|
|
|
7.00-7.30 |
s. 227 |
Anna Nadratowska |
|
|
17:00- 17:30 |
7.00 - 7.30 |
|
s. 203 |
Natalia Panfil |
|
|
|
|
13.00- 14.00 |
gabinet logopedyczny |
Agnieszka Stasiak |
|
|
|
|
10.10- 10.40 |
s.007 |
Katarzyna Piechówka |
|
|
7.00- 7.30 |
|
7.00-7.30 |
s. 129 |
Magdalena Pikura |
|
|
16.45 - 17.45 |
|
|
s.120 |
Dominika Plichta |
|
11.30- 12.00 |
|
12.30- 13.00 |
|
s.206 |
Kamila Zawadzka |
|
|
12.00- 13.00 |
|
|
s.007 |
Mariola Wojciechowska |
16.40- 17.10 |
|
15.45 -16.15 |
|
|
sala 223
|
Katarzyna Turko-Rząsa |
|
9.45- 10.15 |
14.05- 14.35 |
|
|
s.007
|
Dorota Lewandowska |
|
|
|
|
13.55-14.55 |
gab. 222 |
Dorota Zyszczak |
|
7:00 - 7:30 10:30 - 11:00 |
|
|
|
s.228 biblioteka |
Sylwia Rycharska |
|
16.50-17.50 |
|
|
|
s.223 |
Anna Drzewiecka |
10.15-10.45 |
|
|
11.30-12.00 |
|
pokój 003 |
Joanna Marchewka-Kąkol |
|
7.25- 8.25 |
|
|
|
s. 206 |
Beata Fidler-Plichta |
|
|
|
15.00-15.30 |
15.00-15.30 |
Pokój nauczycieli wychowania fizycznego. |
Paulina Wiśniewska |
|
14.50-15.50 |
|
|
|
pokój nauczycieli wychowania fizycznego |
Dominika Matys |
|
16.00 - 17.00 |
|
|
|
biblioteka |
Ewa Nowińska |
11.00 - 12.00 |
|
|
|
|
s.007 |
Anna Kleina |
7.00 - 7.30 |
7.00 - 7.30 |
|
|
|
gabinet logopedy (s.205) |
Angelika Kaczmarska |
14.00-15.00 |
|
|
|
|
gabinet psychologa s. 221 |
Beata Kitowska- Miotk |
|
|
|
15.45- 16.45 |
|
sala 120 |
Aleksandra Dec |
13.10 - 14.10 |
|
|
|
|
s.007 |
Agnieszka Krzymin |
|
7.20-8.20 |
|
|
|
s.007 |
Dariusz Skrzypkowski |
|
|
|
|
14.05- 15.05 |
s.007 |
Iwona Orzłowska |
|
|
7.00-7.30 |
|
7.30 - 8.00 |
biblioteka |
Magda Okrzes-Groszek |
|
|
|
15.45- 16.45 |
|
s. 222 |
Agnieszka Mularczyk-Grzela |
|
15.00 - 16.00 |
|
|
|
sala 208 |
Małgorzata Dymitrowska |
8.00-9.00 |
|
|
|
|
świetlica kl. II-III |
Paulina Fuksińska |
16.00-17.00 |
|
8.00-9.00 |
|
|
świetlica kl. I |
Agnieszka Gardzielewska |
15.30 -16.30 |
|
|
|
|
gabinet psychologa przedszkole |
Regina Maciuszek |
|
|
|
16.00- 17.00 |
|
świetlica kl.I |
Małgorzata Sadownik |
7.00-7.30 Sala |
|
7.00- 7.30
|
|
|
stołówka - poniedziałek Sala komputerowa - środa |
Emilia Sykutera |
7.00 -7.30 |
|
|
7.00 -7.30 |
|
sala223 |
Justyna Banach-Załęska |
|
13:10- 14:10 |
|
|
|
s.007 |
Aleksandra Wenger |
|
|
|
|
7.00 -7.30 |
S. 005
|