Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Borkowie

Oferty pracy

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Borkowie
ogłasza nabór na stanowisko:

konserwator

Nazwa i adres jednostki:

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Borkowie

80-180 Gdańsk, ul. Akacjowa 2

Tel. 058-306-52-71

mail: sekretariat@spborkowo.pomorskie.pl

Miejsce pracy: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borkowie

Termin rozpoczęcia pracy:  od kwietnia 2024

Postawa zatrudnienia: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: 1 etat

Godziny pracy:         06:00 – 14:00

                                    08:00 - 16:00

                                   14:00 – 22:00

Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania:

  • Minimum wykształcenie zawodowe
  • Nieposzlakowana opinia
  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku konserwatora
  • Umiejętności techniczne i remontowo-malarskie
  • Posiadanie uprawnień SEP będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Prace remontowo-malarskie w zakresie podstawowym
  • Prace porządkowe na terenie placówki oraz wokół jej terenu
  • Prace naprawcze związane ze szkolnym sprzętem
  • Dbanie o stan techniczny mienia szkoły
  • Przestrzeganie zasad współżycia społecznego
  • Przestrzeganie przepisów bhp, p-poż, dyscypliny pracy oraz kodeksu etycznego

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • Zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego

Miejsce składania dokumentów:

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert osobiście w dyżurce szkoły lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Oferty zbieramy do 15.03.2024 r.

Pierwszy etap rekrutacji odbędzie się w terminie 18-20.03.2024 r. W drugim etapie rekrutacji skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia rozmowy.