Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkolno Przedszkolnego „Borkuś ”

zaprasza dziewczynki i chłopców w wieku 7-12 lat

do udziału w półzimowisku w dniach 11.01-15.01.2021r.

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00 w grupach 12 osobowych

CENA OBEJMUJE : wyżywienie : śniadanie, obiad, podwieczorek, profesjonalna kadra wychowawców, atrakcje.

W programie:

-Zakładamy biuro detektywistyczne: tworzenie kodeksu detektywa, nauka odpowiedniego reagowania w niebezpiecznych sytuacjach, gry i zabawy ćwiczące asertywność

-Na czym polega praca detektywa – dowiemy się jak najwięcej o pracy detektywa ,porozmawiamy o zagadkach i trudnych problemach.

-Warsztat QR : Każdy prawdziwy detektyw posiada swoje unikatowe gadżety, które wykorzystuje podczas rozwiązywania zagadek. Na warsztatach QR porozmawiamy o gadżetach wykorzystywanych przez Jamesa Bonda oraz Inspektora Gadżeta, a następnie stworzymy własne unikatowe modele.

-Akademia tajniaka – Każdy tajny agent powinien pozostać niezauważony. Podczas tych zajęć poznacie techniki kamuflażu. Wspólnie udamy się w teren aby sprawdzić zdobyte umiejętności maskowania. Postaramy się zmienić wygląd swojej twarzy wykorzystując masę papierową, kosmetyki do makijażu czy też sztuczne brwi i wąsy.

-Potajemne przysmaki -Wymyślimy tajny przepis na nietuzinkową detektywistyczną pizzę.

-Odkrywamy tajemnice – stworzymy własne laboratorium detektywistyczne, w którym będziemy analizować odciski palców, wykonywać gipsowe odlewy śladów, poćwiczymy przekazywanie tajnych informacji za pomocą niewidzialnego pisma.

-Tajemna droga- zakodujemy drogę detektywa z pomocą najpopularniejszych programów do kodowania

-Ściśle tajne spacery –Poznamy Alfabet Morse’a .Będziemy przesyłać tajną korespondencję podczas spacerów po Borkowie. A może wymyślimy własny szyfr?

Tropimy tajemnice –będziemy wykonywać ćwiczenia w skradaniu i śledzeniu. Mocniej zwrócimy uwagę na ślady zostawiane w naszym otoczeniu. Nauczymy się rozpoznawać tropy zwierząt.

CSA – Kryminalne Zagadki Borkowa - Podczas gry terenowej dokładnie przyjrzymy się historii Borkowa i zbadamy sprawę u podstaw.

Szybcy i Zwinni – Odbędziemy trening, który poprawi naszą kondycję. Zorganizujemy zawody sportowe na sali gimnastycznej, podczas których będziemy ćwiczyć naszą zwinność i sprawność fizyczną.

Codziennie zajęcia z języka angielskiego oraz języka niemieckiego w formie przystępnych gier i zabaw edukacyjnych.

A ponadto: zajęcia plastyczne, gry planszowe, zabawy na świeżym powietrzu, kino na terenie szkoły, gry i zabawy integracyjne i inne atrakcje…

Osoby chętne prosimy o wypełnienie deklaracji dostępnej na stronie szkoły i przesłanie jej na emaila zspborkus@gmail.com do dnia 18.12.2020.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego o przyjęciu dziecka na półzimowisko decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowych informacji udziela Pani Ewelina Szmigielska-Syska

Proszę się kontaktować przez dziennik elektroniczny lub przez e-maila zspborkus@gmail.com


Deklaracja do >>pobrania <<W naszej szkole realizujemy programy i projekty edukacyjne

ZOBACZ

PLANY LEKCJI


Plan lekcji dla klas I-III podczas nauczania zdalnego - obowiązuje od 18.01.2021r.

>>pobierz<<

Plan lekcji dla klas IV-VIII podczas nauczania zdalnego -obowiązuje od 15.02.2021

>>pobierz<<

kolor czerwony - wideokonferencja

kolor czarny - praca w Classroom


Plan lekcji podczas nauki stacjonarnej:

obowiązuje od 15.02.2021 r.

klasy I-III

obowiązuje od 15.02.2021 r.

klasy IV-VIII


BIP
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
GALERIA
EPUAP